بعد از بازی با اندونزی و طی این چند روز، اخبار متفاوتی در رسانه‌ها در رابطه با بازوبند کاپیتانی تیم ملی شنیده شده است.

به گزارش گل، روزنامه هواداران پرسپولیس، در شماره جدید خود به نکاتی در رابطه با این بازوبند اشاره کرده است و بازوبند زردی که آنها اعتقاد شدیدی به بستن روی بازوان علی کریمی داشتند. کی‌روش که قبل از بازی با اندونزی و در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که کاپیتان نخست من جواد نکونام خواهد بود، همه خبرنگاران را متعجب کرد. این تعجب خبرنگاران هم عجیب نیست، چون که از هر نظر به مساله کاپیتانی تیم ملی نگاه کنیم، کریمی ارجح‌تر از نکونام است.

امروز روزنامه هواداران پرسپولیس در مطلبی به کاپیتانی جواد نکونام در تیم ملی اعتراض کرد. به عقیده نویسنده این مطلب، چه از نظر سابقه ملی، چه از نظر محبوبیت و چه از نظر مدیریت در مستطیل سبز، علی کریمی باید انتخاب نخست کی‌روش به عنوان کاپیتان باشد.

نکته‌ای که نویسنده مطلب روزنامه پیروزی به آن اشاره کرده، این بوده که در مسابقه با سرخپوشان اندونزی، همه با چشمان خود دیدند که کی‌روش تمام نکات فنی را به کریمی انتقال می‌داد تا وی به بازیکنان منتقل کند و از این‌رو به نظر می‌رسید جادوگر همچنان کاپیتان اصلی تیم ملی است.

این اعتراض‌ها گرچه با گلزنی نکونام تبدیل به بحرانی برای تیم ملی نشد، اما از قرار معلوم، خود کریمی هم از این ماجرا چندان راضی نیست. نکته قابل ذکر دیگر در این داستان این است که بزرگی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی یکی از دلایل مهمی است که از بحرانی‌بودن ماجرا جلوگیری کرده است. می‌توانید تصور کنید که اگر یک مربی ایرانی مثل افشین قطبی یا علی دایی سرمربی تیم ملی بود و چنین تصمیمی را می‌گرفت، چه آتشی به پا می‌شد؟رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.