رييس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان‌هاي تهران و البرز از دستگيري 96 اوباشگر شاخص از آغاز سال جاري خبرداد.

سرهنگ نادر سركاري در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اينكه در چهار ماهه سالجاري، 181 نفر از اخلالگران نظم و امنيت عمومي در سطح دو استان تهران و البرز شناسايي شده‌اند، گفت: از اين تعداد 96 تن به عنوان اراذل و اوباش شاخص شناسايي شده كه 95 تن از اين افراد احضار و براي اين افراد شناسنامه امنيتي صادر شده است و اين افراد به صورت دائمي تحت نظارت پليس هستند و هميشه بايد به ياد داشته باشند كه پليس ناظر براعمال آنان است.

وي با بيان اينكه از ميان اوباشگران شناسايي شده، 96 تن دستگيرشدند، گفت: 44 تن از اين اوباشگران به دستور مقام‌قضايي راهي زندان شده و مابقي با اخذ تعهد آزاد شدند.

شناسنامه‌دار كردن 510 اوباشگر در سال گذشته

رييس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان تهران و البرز با بيان اينكه سال گذشته نيز 250 نفر از اوباش‌گران توسط پليس امنيت دستگير شدند، گفت: از اين ميان 145 نفر از اين اوباش‌گران با حكم قضايي راهي زندان شدند.

وي با بيان اينكه در سال گذشته ماموران پليس امنيت در سطح دو استان تهران و البرز، 575 نفر از اخلالگران در نظم امنيت جامعه را شناسايي كردند گفت: از اين ميان 510 نفر احضار و داراي شناسنامه امنيتي شدند.

سركاري با بيان اينكه تمام سوابق و اقدامات اين افراد در شناسنامه‌هاي الكترونيكي ثبت خواهد شد گفت:‌ طرح احضار و كنترل براي اين افراد برقرار خواهد شد و در مقاطع زماني متفاوت احضار مي‌شوند و عملكرد اين افراد دائما تحت نظارت پليس خواهد بود.

وي با بيان اينكه بيشترين دستگيري اوباشگران در شهرستان‌هاي كرج، شهريار و ورامين بوده است به ايسنا گفت: تمام اراذل و اوباش شاخص داراي سوابق كيفري از جمله نزاع، سرقت و ... هستند.

به گفته وي در ميان اراذل دستگيرشده، متهم تحت تعقيب وجود نداشته است.

رييس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان تهران و البرز با بيان اينكه شناسنامه امنيتي تنها براي اراذل و اوباش شاخص صادر مي‌شود، گفت: اين افراد به صورت هميشگي تحت نظارت و كنترل پليس بوده و موظفند در مقاطع زماني خود را به پليس معرفي و ماموران را در جريان عملكرد و محل سكونت خود قرار دهند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.