تاريخ : | | نویسنده : 24payment

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تشریح رویکرد این سازمان در اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه، از آمادگی بسیج برای کمک به نیروی انتظامی برای اجرای این قانون خبر داد.

به گزارش مهر، سردار محمد رضا نقدی در خصوص برنامه های این سازمان برای اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: بهترین کار این است که همه ما به حجاب بعنوان عامل ایجاد امنیت و حفظ قداست کانون خانواده و جامعه نگاه کنیم.

وی با بیان اینکه هر انسان دیندار و آزاده ای ولو غیر مسلمان به حجاب اعتقاد دارد، گفت: باید افراد هر جایی که هستند نزدیکان و اطرافیان خود را نسبت به داشتن حجاب صمیمانه توجیه کنند، به آنها تذکر دهند و از آنها داشتن حجاب را بخواهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه بسیج به همین شیوه به موضوع اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه ورود پیدا می کند، گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه بصورت خانگی و محلی انجام شود.

وی با بیان اینکه بخش عمده امربه معروف و نهی از منکر با روش صمیمانه است، در عین حال تصریح کرد: تنها یک بخش کوچکی از امربه معروف و نهی از منکر به شکل قهرآمیز است و این روش برای کسی است که به هیچ وجه حجاب را قبول نمی کند و می خواهد به ارزشهای جامعه تعرض کند و با هیچ زبانی هم به راه نمی آید.

نقدی اضافه کرد: مسئولیت آن بخش اجرای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه که بصورت قهرآمیز است، برعهده نیروی انتظامی است و جزء وظایف قانونی نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی باید با کسانی که هنجارشکنی می کنند و با هیچ گفتگویی به صراط مستقیم نمی آیند و حتی اتمام حجت هم با آنها می شود ولی بر رفتار باطل خود همچنان اصرار می ورزند ، طبق قانون برخورد کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر نیروی انتظامی به نحو احسن کار خود را انجام دهد و ماهم کار خود را به نحو احسن انجام دهیم یعنی هرکسی در خانواده و با رفقا و همکلاسی های خود راجع به مسئله حجاب بعنوان عامل حفظ امنیت اجتماعی، حفظ کانون خانواده، حفظ امنیت اخلاقی، حفظ روابط صمیمی مردم با یکدیگر و حفظ سلامت نسل گفتگو کند و دوستانه تذکر دهد، معضل بدحجابی در جامعه حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه نفس حجاب مستدل است، گفت: اگر محسنات داشتن حجاب برای افراد بصورت دوستانه بازگو شود آنها می پذیرند و عده خیلی کمی در جامعه هستند که نیاز به برخورد قهرآمیز دارند و اینها کسانی هستند که از سوی سازمانهای جاسوسی دشمن اجیر شده اند و پول می گیرند که هنجار شکنی را در جامعه نمایش دهند و ترویج کنند تا اخلاق را در جامعه از بین ببرند که حتما باید با این افراد بطور قهرآمیز برخورد کرد.

نقدی در ادامه با اشاره به آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای کمک به اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه گفت: اگر نیروی انتظامی برای اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه کمک بخواهد ما آماده هستیم برای حفظ ارزشها در جامعه با تمام توان خود به این نیرو کمک کنیم.

گفتنی است قانون راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در ۱۳ دی ۱۳۸۴ به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.