زني که به همراه دوست جوانش، شوهرش را به قتل رسانده بود، توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان نجف‌آباد دستگير و پرده از راز اين جنايت هولناک برداشت.

به گزارش ايسنا، ماموران نيروي انتظامي شهرستان نجف‌آباد اصفهان، در تماسي فردي با مرکز فوريتهاي پليسي «110» از کشف جسدي در بيابان هاي اطراف شهرستان مطلع شدند.

ماموران با حضور درمحل حادثه، با جسد خون‌آلود مردي 50 ساله روبرو شدند كه لباس کاملي شامل جوراب و شلوار طوسي رنگ، پيراهن چهارخانه، کاپشن مشکي، کفش قهوه‌ايي و کيف حاوي مدارک شناسايي داخل گوني زرد رنگ در خون خود خفته بود.

بررسي‌هاي اوليه ماموران نشان داد که مقتول بواسطه خونريزي ناشي از بريده شدن شاهرگ دستش كشته شده و متهم يا متهمان به قتل احتمالي براي پنهان کردن جسد، آن ‌را داخل گوني انداخته و ميان دو تپه خاکي در محلي دور از تردد انداخته‌اند.

با کشف جسد مرد ميانسال در داخل گوني زرد رنگ، پرونده براي بررسي تخصصي به پليس آگاهي ارجاع داده شد.

با توجه به گزارش تشريح جسد توسط پزشکي قانوني مشخص شد؛ عامل يا عاملان جنايت ابتدا مقتول را به وسيله مواد بيهوشي، بيهوش کرده و سپس با وسيله‌اي باريك خفه کرده و پس از آن براي اطمينان از مرگ وي، رگ دست وي را نيز قطع کرده‌اند.

با توجه به اينکه مدارک شناسايي مقتول در محل كشف جسد کشف شده بود خانواده اين مرد شناسايي و براي روشن شدن موضوع به پليس آگاهي دعوت شدند.

افسر پرونده، حين صحبت با همسر مقتول بنام « مرضيه» متوجه تناقض‌گويي‌هاي در سخنان اين زن شد.

در تحقيقات تکميلي صورت گرفته و رويارويي افسر پرونده با مدارک و اسناد معتبر؛ سرانجام «مرضيه» در دام تناقض‌گويي‌هاي خود گرفتار شد و پرده از راز جنايتي هولناک برداشت.

بنابراظهارات «مرضيه»، خود او طراح نقشه قتل همسرش بوده و با کمک مردي 26 ساله به نام احسان که مدتي از آشنايي آنها مي گذشته است اين سناريوي وحشتناک را اجرا کرده که پس از اقرار متهمه به قتل، «احسان» نيز توسط ماموران شناسايي و دستگير شد.

«مرضيه» در تشريح ماجرا گفت كه مدام با «حيدر» بحث و جدل داشته و حتي او من را مورد ضرب و شتم قرار مي‌داد و اصرار داشت كه من سر کار بروم و خرج خانه را بدهم.

«مرضيه» در ادامه اعترافات خود افزود كه در پارک با «احسان» آشنا شده و پس از مدتي از او خواستم تا «حيدر» را از بين ببريم. احسان در ابتدا راضي نبود اما با اصرارهاي «مرضيه» سرانجام راضي شد.

بنابراظهارات متهم، «مرضيه» پس از خواباندن كودكانشان، با قرص خواب‌آور «حيدر» را بيهوش کرده و به گونه‌اي كه قبل از اينکه کاملا به خواب برود وي را سوار خودرو كرده و در مسير «احسان» را سوار کرده و حيدر را به بيرون شهر برده تا او را به قتل برسانند.

متهمان پيكر نيمه جان «حيدر» را به محلي که احسان مشخص كرده بود، برده و با طنابي که احسان تهيه کرده بود خفه کرده و داخل گوني زرد رنگي کرده بود.

مرضيه در اعترافات خود با بيان اينكه هنگامي كه او را درون گوني مي‌کرديم، احساس کردم هنوز نفس مي‌کشد، گفت: رگ دستش را با شي برنده بريده تا از مرگش مطمئن شوم.

احسان نيز ضمن اعتراف به قتل «حيدر»، خود را بازيچه «مرضيه» عنوان كرد و گفت كه بازيچه يک انتقام‌جويي خانوادگي شده است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.