مدير مسئول روزنامه كيهان با اشاره به شكايت خاتمي از وي، گفت: سند ملاقات خاتمي را در اختيار داريم لذا باتوجه به اينكه او از ما به دادگاه شكايت كرده است ما در دادگاه اسناد خود را ارائه مي‌كنيم.

به گزارش  فارس حسين شريعتمداري مدير مسول روزنامه كيهان عصر امروز در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها حضوري يافت و با استقرار در غرفه كيهان به سوال مخاطبان و حاضران پاسخ گفت.

مدير مسول روزنامه كيهان در پاسخ به سؤال يكي از حاضران در خصوص اسناد ملاقات سيد محمد خاتمي جورج سوروس يهودي در ايام فتنه پاسخ داد:

سند ملاقات خاتمي رادر اختيار داريم لذا باتوجه به اينكه او از ما به دادگاه شكايت كرده است ما در دادگاه اسناد خود را ارائه مي‌كنيم.

وي خاطرنشان كرد: جرج سوروس يهودي كه از طراحان و پشتيبانان جنگ نرم درچند كشور بوده است،‌تاكيد كرده است كه با خاتمي ملاقات كرده است.

شريعتمداري ادامه داد: ما اسناد بسيار معتبري در اختيار داريم كه نشان مي‌دهد خاتمي با سوروس و مايكل لدين ملاقات كرده است.

مدير مسول روزنامه كيهان افزود: طرح ارائه شده توسط خاتمي در ميان فتنه مبني بر انجام رفراندوم، طرح مايكل ليدن صهيونيسم بود نه طرح خودش.

وي درادامه اضافه كرد:‌زماني كه خاتمي كانديدا شد، همه گروه‌هاي اصلاح‌طلب از او حمايت كردند و حتي به موسوي گفتند انصراف دهند لذا روزنامه كيهان در همان زمان طي يادداشتي نوشت خاتمي كانديداي اصلي نيست چرا كه فرمول آن در دانشگاه استنفورد مطرح شده بود و اين طرح نشان مي‌داد كه خاتمي كانديداي اصلي نخواهد بود. همچنين ما پيش‌بيني آشوب بعد از شكست در انتخابات را طبق همين فرمول در روزنامه كيهان پيش‌بيني كرده بوديم.

وي درخاتمه افزود: تمام اين پيش‌بيني‌ها و پيشگويي‌ها بر اساس فرمول‌هاي طراحي شده در محافل صهيونيستي و غربي بود كه بسيار هم پيش پا افتاده هستند و آنها مردم ايران را بسيار دست كم گرفته بودند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.