سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی اقدام اخیر دولت آمریکا مبنی بر ایجاد محدویت سفر و انسداد دارایی های هشت نفر از مسئولان کشورمان را در راستای دخالت های 30 سال گذشته آمریکا در امور داخلی ایران دانست.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر ، "رامین مهمانپرست" افزود: این اقدام ثابت می کند که آمریکا از قانون شکنی ها و ناآرامی ها در داخل کشور حمایت کرده است و باعث تهییج و تحریک این گونه اعمال می شود.

وی اضافه کرد: حرکت اخیر آمریکا این بار بصورت آشکار، بی پرده و گستاخانه صورت گرفته است و هدف مغرضانه آن تاثیرگذاری بر محیط داخلی ایران و ایجاد تفرقه بین مسوولان و مردم کشور است.

مهمانپرست تصریح کرد: هدف دیگر مقامات آمریکایی منحرف کردن افکار عمومی جهان و مردم آمریکا از سوال منطقی آقای احمدی نژاد درخصوص واقع 11 سپتامبر است؛ که به جای پاسخ مناسب به این سوال ، شاهد رفتاری نسنجیده همراه با عصبانیت هستیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه ایران از طریق سازمان ملل و دیگر مجامع بین المللی این موضوع را پیگیری خواهد کرد،‌ افزود: این عمل مغایر ادعاهای امریکا مبنی بر داشتن روابط دوستانه با کشورهای جهان بر اساس احترام متقابل و عدم مداخله در امور داخلی دیگران است و نقض آشکار قوانین و مقررات بین المللی و نیز تعهدات این کشور در قبال جمهوی اسلامی ایران براساس بیانیه الجزایر می باشد.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بصورت یکپارچه در راه احقاق حقوق حقه خود ایستاده است و همانند گذشته ثابت خواهد شد که این روش های غلط ناکارآمد است و مناسبات پیچیده فعلی را از آنچه که هست پیچیده تر می کند.

به گزارش اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه، مهمانپرست افزود: این اقدام آمریکا نشان دهنده رسیدن آنها به آخر خط حمایت از فتنه است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.