به گزارش گل، در هفته سي و يکم ليگ برتر تيمهاي ذوب آهن و استقلال در يک بازي حساس در آزادي به مصاف هم مي ورند. دو تيم از سال 52 تاکنون 41 بار در رقابتهاي ليگ و جام حذفي به مصاف هم رفته اند که سهم پيروزيهاي آبي پوشان در اين ميان بيشتر از حريف اصفهاني است: 20 برد، 10 تساوي و 11 باخت. استقلال 52 گل به ثمر رسانده و 34 گل نيز دريافت کرده است. 3 بازي دو تيم در چارچوب جام حذفي انجام شده است.

 - اولين بازي دو تيم  سال 52 در استاديوم ارتش اصفهان برگزار شد که استقلال با گلهاي روشن و مژدهي به پيروزي 2- صفر دست يافت.

 - در 19 بازي ليگ به ميزباني ذوب اهن ، استقلال 10 بار حريف را در خانه شکست داده، 4 بازي به تساوي انجاميده و 5 بار نيز ذوب اهن پيروز شده است.

 - دو تيم 17 بار در ليگ برتر به مصاف هم رفته اند که استقلال 6 برد و ذوب آهن نيز 6 پيروزي کسب کرده است و 5 بازي نيز به تساوي انجاميده است. استقلال 20 گل و ذوب اهن نيز 18 گل به ثمر رسانده اند.

 - بهترين پيروزي استقلال مقابل ذوب آهن در فصل 78 ليگ آزادگان با نتيجه 4-1 در فولادشهر رقم خورده است و در مقابل بهترين برد ذوبي ها نيز پيروزي 3- صفر در آزادي است که در فصل 83 ليگ برتر بود.

 - سپهر حيدري مدافع سابق ذوب اهن با 3 گل زده رکوردار گلزني در ميان بازيکنان ذوب اهن به استقلال است. در مقابل محمد نوازي هافبک سابق آبي پوشان با 5 گل ، بهترين گلزن استقلال به ذوب اهن محسوب مي شود.

 - منصور ابراهيم زاده سرمربي ذوب اهن که براي چهارمين بار در دوران مربيگري مقابل استقلال قرار مي گيرد، در سال 57 و در برد 3-1 ذوب اهن زننده يکي از گلهاي اين تيم به استقلال بود. ابراهيم زاده در 3 بازي قبلي مقابل استقلال به عنوان مربي يک برد، يک تساوي و يک باخت بدست اورده است.

 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.