پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیتهای ترافیکی روز گرامیداشت ارتش را در پایتخت اعلام کرد.

به گزارش مهر، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با گرامیداشت روز ارتش و به منظور تسهیل حرکت واحدهای شرکت کننده در مراسم مذکور، مقررات ویژه‌ای را از ساعت یک بامداد روز 29 فروردین ‌ماه امسال در مناطق جنوبی شهر تهران اعمال می کند.
براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از ساعت یک بامداد 29 فروردین ماه تا خاتمه مراسم سان و رژه، بزرگراه صالح آباد از شمال به جنوب مسدود شده و از تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت جنوب جلوگیری شده که در این راستا رانندگانی که قصد عزیمت به سمت بهشت زهرا (س) را دارند از طریق خیابان شهید رجایی، جاده قدیم، درب گلدسته می‌توانند وارد بهشت زهرا (س) شوند.
 
همچنین بزرگراه آزادگان در مسیر غرب به شرق ورودی‌ها به بزرگراه صالح آباد مسدود و از تردد کلیه وسایل نقلیه تا خاتمه مراسم جلوگیری می‌شود و از سه راه باقر شهر به سمت غرب محدودیت تردد اعمال خواهد شد.
 
در این روز ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از میدان ساعت به سمت غرب بسته شده و از تردد وسایل نقلیه جلوگیری می‌شود و راست‌گرد بزرگراه صالح آباد در ضلع شمالی بزرگراه آزادگان بسته خواهد شد.
 
بنابر محدودیت‌های اعلام شده راست‌گرد آزادراه تهران ـ قم و جنوب به شرق بزرگراه بهشت زهرا (س)، ضلع شمالی حرم مطهر تا پایان مراسم مسدود خواهد بود.
 
همچنین راست‌گرد شمال به شرق بزرگراه بهشت زهرا (س) (ضلع شمالی حرم مطهر واقع در آزاد راه تهران ـ قم) مسدود شده و از تردد کلیه خودروها به استثنای خودروی مدعوان که دارای کارت هستند، جلوگیری به عمل می آید.
 
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد: ورودی‌ها به زیرگذر ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) در ضلع شمالی مسدود و از تردد کلیه خودروها به جز خودروی مقامات و مدعوان که دارای کارت تردد هستند، جلوگیری می‌شود.
 
توقف وسایل نقلیه از ساعت یک بامداد 29 فروردین ‌ماه امسال تا پایان مراسم در ضلع شمالی مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) از میدان ساعت تا ضلع غربی آزادراه تهران ـ قم در هر دو سمت، بزرگراه صالح آباد از پل شهید صنیع خانی تا ضلع شمالی حرم مطهر در هر دو سمت، آزادراه تهران ـ قم (خلیج فارس) از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران ـ قم در هر دو قسمت به جز خودروهایی که جهت جابجایی افراد رژه رونده در نظر گرفته شده ممنوع است.
 
بنابراین گزارش، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پایان از شهروندان درخواست کرد که با عوامل مستقر در این مراسم همکاری کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 110 یا 88828028 با مرکز فرماندهی و کنترل به صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.