تاريخ : | | نویسنده : 24payment

ایسنا: ویزیت پزشکان بخش خصوصی در سال 89 بین 10 تا 20 درصد رشد خواهد داشت. تعرفه‌های بخش خصوصی تا قبل از اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

معاون درمان وزارت بهداشت از توافقات اولیه با وزارت رفاه به منظور تعیین تعرفه‌های درمان سال 89 خبر داد و گفت: تعرفه‌های درمان دولتی تا اوایل اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

دکتر امامی رضوی گفت: بر اساس مصوبه مجلس برای سال 89 درصدی از حقوق و دستمزد کارکنان دولت به عنوان سرانه درمان در نظر گرفته شده است. به این ترتیب سرانه درمان نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و حدود 30 تا 40 درصد رشد می‌یابد. وی ادامه داد: به این ترتیب با افزایش قابل توجه میزان سرانه درمان، میزان تعرفه‌ها نیز متناسب با آن رشد می‌یابد. همچنین با توجه به افزایش میزان سرانه درمان، کیفیت خدمات بیمارستان‌های هیات امنایی نیز افزایش می‌یابد.

دکتر امامی رضوی با بیان اینکه فرانشیز پرداختی مردم در بیمارستان‌های هیات امنایی هیچ رشدی نخواهد داشت، ادامه داد: افزایش میزان سرانه درمان در پرداختی مردم در هزینه‌های سلامت تاثیری نخواهد داشت و سهم مردم در پرداخت به بیمارستان‌های هیات امنایی همان 1k خواهد بود. افزایش میزان سرانه علاوه بر آن که کیفیت ارائه خدمات در بیمارستان‌ها را افزایش می‌دهد سبب کاهش مباحثی همچون پدیده زیرمیزی می‌شود.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای کاهش پدیده زیرمیزی ادامه داد: به این منظور برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده تا با هماهنگی سازمان نظام پزشکی، برنامه‌های مشخصی در جهت کاهش پدیده زیرمیزی اجرا شود. این برنامه‌ها هم برنامه‌های بازدارنده و تنبیهی است و هم برنامه‌های تشویقی. یکی از مصوبات خوب مجلس برای سال جاری، تصویب مبلغ 100 میلیارد تومان برای تامین هزینه استقرار پزشکان در مناطق محروم است. همچنین پرداخت مبلغی ثابت اضافه بر درآمد و حقوق پزشکان سبب می‌شود که پدیده زیرمیزی کاهش یابد.

وی در رابطه با تعرفه‌های درمان بخش خصوصی نیز گفت: در سال جاری ناهماهنگی میان وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی در زمینه تعیین تعرفه‌های درمان برداشته شده است. با توافقات صورت گرفته میان وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی برخی آیتم‌ها در تعرفه‌های بخش خصوصی از جمله k جراحی، افزایش نداشته و برخی آیتم‌ها نیز بین 10 تا 20 درصد رشد داشته‌اند. در مجموع طبق تفاهمی که با سازمان نظام پزشکی در اواخر سال گذشته صورت گرفته، ویزیت پزشکان بخش خصوصی در سال 89 بین 10 تا 20 درصد رشد خواهد داشت. تعرفه‌های بخش خصوصی تا قبل از اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.