ایران: رئيس جمهور در پنجاه و ششمين سفر استانى خود امروز ميهمان مردم استان كرمان خواهد بود.

هيأت دولت و رئيس جمهور در اين سفر ضمن بررسى مصوبات دور اول سفرهاى استانى، مصوبات جديدى را براى پيشرفت و آبادانى اين استان تصويب خواهند كرد. سخنرانى در جمع مردم شهرستان كرمان، ديدار با علما و روحانيون، خانواده شهدا و ايثارگران، شركت در كارگروهاى تخصصى و نشست خبرى با رسانه هاى محلى از برنامه هاى مهم كارى دكتراحمدى نژاد در دور دوم سفر استانى به كرمان است.

براساس اين گزارش، همزمان با سفر رئيس جمهور، ۱۵ عضو كابينه هم فردا به شهرها و مناطق مختلف اين استان سفر مى كنند تا ضمن بررسى مصوبات دور اول سفر به آن استان با انجام ملاقات مردمى، طرحها و پيشنهادات را بررسى و به شكايات مردمى رسيدگى كنند.

بر اساس اين گزارش، نوذرى وزير نفت در زرند، محسنى اژه اى وزير اطلاعات در سيرجان، عباسى وزير تعاون در كوهبنان، باقرى لنكرانى وزير بهداشت در جيرفت، ميركاظمى وزير بازرگانى در بم و سعيدى كيا وزير مسكن و شهرسازى در راور حضور مى يابند و علاوه بر سخنرانى، جلسه شوراى ادارى شهرستان با حضور آنان برگزار مى شود.

همچنين زاهدى وزير علوم، تحقيقات و فناورى در بردسير، فتاح وزير نيرو در بافت، محصولى وزير كشور در كرمان، محرابيان وزير صنايع و معادن در شهر بابك، مصرى وزير رفاه و تأمين اجتماعى در قلعه گنج و بهبهانى وزير راه و ترابرى در رودبار جنوب حضور پيدا كرده و در جلسه شوراى ادارى شهرستان شركت و ضمن بررسى مصوبات دور اول سفر استانى دولت و ملاقات مردمى به شكايات مردمى رسيدگى مى كنند. على احمدى وزير آموزش و پرورش در كهنوج، صفارهرندى وزير فرهنگ و ارشاد اسلامى در منوجان و محمد على آبادى رئيس سازمان تربيت بدنى هم در عنبرآباد ديدار مردمى خواهند داشت و از نزديك مشكلات آنها را بررسى خواهند كرد.

بيش از ۸۰ درصد مصوبات سفر اول رئيس جمهور عملياتى شده است
معاون سياسى و امنيتى استاندارى كرمان گفت: بيش از ۸۰ درصد مصوبات سفر اول رئيس جمهور به استان كرمان عملياتى شده است و باقى مصوبات سفر نيز در دست پيگيرى است.

جواد كمالى در گفت وگو با نمايندگان خبرگزارى هاى استان كرمان، افزود: در سفر نخست هيأت دولت به استان كرمان در ارديبهشت ماه سال ۱۳۸۶ تعداد ۲۵۶ بند مصوبه و توافق نامه(شامل ۲۳۵ بند مصوبه و ۲۱ توافق نامه) مورد تصويب قرار گرفت كه از اين تعداد، ۲۲۱ مصوبه عملياتى و اجرايى شده است.وى افزود: 131 مصوبه از مصوبات سفر اول رئيس جمهور به كرمان، به بهره بردارى رسيده و ۹۰ مصوبه نيز در حال اقدام و اجرا است.

كمالى تصريح كرد: باقى مانده مصوبات نيز در دست پيگيرى و در حال هماهنگى هاى لازم است.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.