فرارو: فاطمه آلیا در خصوص اینکه ائتلاف حزب الله اعلام کرده است کاندیدای شان احمدی نژاد نخواهد بود، اظهار داشت: «تشکلی به نام حزب الله از بدو ظهورش در مجموعه اصولگرایان نبوده است.»

فاطمه آلیا در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال عبور اصولگرایان از احمدی نژاد گفت: «نظراتی که از طرف افراد بیان می شود تحلیل شخصی آنهاست، اما چیزی که الان در فضای سیاسی کشور وجود دارد این است که اکثر اصولگرایان شاخصه های اصولگرایی را در آقای احمدی نژاد می بینند.»

وی افزود: «احمدی نژاد تلاش می کند در بعد مدیریت کلان کشور بعضی کلیشه ها و ساختار ها را بشکند.»

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه بحث عبور از احمدی نژاد موضع اشخاص بوده است، گفت: «اگر در میان گروه ها و تشکل های اصولگرا مواضع رسمی را بررسی کنیم می بینیم هیچ کدام از این تشکل ها نگفتند که چنین جمع بندی ای دارند. در حال حاضر اصولگرایان وارد مصادیق نشدند و زمانی هم که از مصداق صحبت کردند از احمدی نژاد حمایت کردند.»

وی خاطر نشان کرد: «در کشور هنوز برای انتخابات نظام حزبی نداریم و نهایتا نقش تعیین کننده را مردم دارند و نظر سنجی ها نشان می دهد که آقای احمدی نژاد محبوبیت بالائی دارد.»

آلیا در خصوص اینکه ائتلاف حزب الله اعلام کرده است کاندیدای شان احمدی نژاد نخواهد بود اظهار داشت: «تشکلی به نام حزب الله از بدو ظهورش در مجموعه ای که به نام اصولگرایان وجود دارد نبوده است و از اول جدا فعالیت می کرده و مواضع جدا داشته است. در همین راستا تشکل وفاق و کارآمدی هم درست است که در خط امام و رهبری است اما در جبهه اصولگرایی نبوده است کما اینکه در آستانه انتخابات مجلس هشتم به لحاظ عملکرد جدا بوده اند.»

آلیا درباره انتقاد به عملکرد اقتصادی دولت گفت:«انتقادی که به عملکرد اقتصادی دولت مطرح می شود بخشی اش واقعیت است بخشی اش هم تبلیغاتی است و این در کشور مرسوم است وخیلی هم نمی توان به آن ایراد وارد کرد. وقتی فضا انتخاباتی می شود رقبا تلاش می کنند عملکرد یکدیگر را نقد کنند و متاسفانه بعضی وقت ها تخریب می کنند. اما اگر نقد دلسوزانه وسازنده باشد در جهت تکمیل است.»

وی درباره طرح تحول اقتصادی گفت:«اساس ایده طرح تحول اقتصادی را کسی رد نکرده است . بلکه چند نقطه نظر مطرح است. عده ای آنرا تبلیغاتی می دانند و عده ای نیز می گویند اگر این طرح منجر به شکست شود برای احمدی نژاد مضر است. فارغ از این بحث ها اگر ما مصالح کشور را برای انتخابات که مقطعی است فدا کنیم منصفانه نیست. طرح تحول اقتصادی و ساماندهی اقتصاد و هدفمند کردن یارانه ها برای کشور ضروری است. اگر همه اینها را متوجه رئیس جمهور بکنیم به عنوان مدیر اجرایی کشور ایشان ترجیح می دهند آنچه را که به نفع کشور است انجام دهند.»

وی درباره احتمال عدم حمایت برخی اصولگرایان از احمدی نژاد گفت:«در خصوص اینکه بخشی از اصولگرایان به احمدی نژاد نقد وارد می کنند و دنبال افراد دیگری هستند بحث این است که در کشور ما آزادی وجود دارد و تکثر کاندیداها امری عادی است. در این راستا مقام معظم رهبری به بعضی افراد که مراجعه کرده اند فرمودند اگر فکر می کنید رای می آورید کاندیدا شوید.»

وی افزود: «بعضی ها برای گرم کردن انتخابات و افزایش مشارکت کاندیدا می شوند و بعضی ها هم واقعا برنامه ای دارند و در کشور مولفه اصلی مردم هستند وباید مقبولیت مردم را در نظر گرفت.»

آلیا با بیان اینکه رقابت انتخاباتی پرشور به نفع کشور است افزود: « انتخاب کاندیدای واحد به نفع اصولگرایان وضامن تداوم مدیریت اصولگرایی در کشور است . اصولگرایان اگر می خواهند مدیریت شان تداوم داشته باشد باید بر یک نامزد اجماع کنند.»

وی درباره اینکه چه کسی رقیب جدی احمدی نژاد خواهد بود گفت:«در جبهه اصلاح طلبی تفرقه زیاد است. آخرین مواضع کروبی این است که حتی اگر خاتمی ومیر حسین هم بیایند کنار نمی رود و چهره های زیادی مطرح شد اند اما باید دید نهایتا اصلاح طلبان به وحدت می رسند یا نه. اما فعلا کروبی و خاتمی مطرح هستند و باید دید که آیا تشتت آنها ادامه پیدا می کند یا اصلاح طلبان به یک کاندیدای واحد می رسند.»رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.