تاريخ : | | نویسنده : 24payment

معاون راهنمايي و رانندگي ناجا گفت: دستورالعمل‌ طرح زمستاني امسال را تهيه كرديم و منتظر تدوين دستورالعمل ديگر نهادهاي دخيل براي تدوين كتاب جامع طرح زمستاني و ابلاغ آن به تمامي مسئولان استان‌ها هستيم.

يه گزارش ‌فارس، محمد رويانيان در دومين نشست هماهنگي اجراي طرح زمستاني در سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي اظهار داشت: با تعامل بسيار خوبي كه سال گذشته بين پليس راه، سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي، هلال احمر و اورژانس صورت گرفت، شاهد رشد منفي تلفات جاده‌اي بوديم.

وي افزود: بر اين اساس تجربه تلخ افزايش 11 درصدي حجم تصادفات و تلفات جاده‌اي در برنامه سوم به تجربه شيرين كاهش 17 درصدي در سال 86 تبديل شد كه بر اين اساس سال گذشته به عنوان سال طلايي كاهش تلفات جاده‌اي تعيين شد.

به گفته وي، حفظ و تداوم اين وضعيت در سال جاري و سال‌هاي آينده به مراتب مشكل‌تر از كسب آن است كه اين مهم نيز تنها با اتحاد و يكي شدن عناصر ذيربط امكان‌پذير مي‌شود.
رويانيان تصريح كرد: نتيجه اين تعاملات بايد يكي شدن باشد كه همگي در قالب يك تيم مجرب و كارآزموده از دستاوردهاي اخير دفاع كرده و به موفقيت‌هاي بهتر دست يابيم.

رئيس ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت با اشاره به شرايط دشوار و بحراني زمستان گذشته اظهار داشت: علي‌رغم آن‌كه در 20 سال گذشته شاهد چنين بارش برف و ورود سرمايه كشور نبوديم‌ اما با تعامل و يكدلي توانستيم با كم‌ترين ضايعات ممكن آن را پشت سر بگذاريم.

وي يادآور شد: ما به عنوان پليس خواستار تعيين و يكسان شدن زمان شروع طر‌ح زمستاني در جاده‌ها هستيم و در اين زمينه دستورالعمل‌ لازم را نيز تهيه كرده و منتظر تدوين دستورالعمل ديگر نهادهاي دخيل براي تدوين كتاب جامع طرح زمستاني و ابلاغ آن به تمامي مسئولان استان‌ها هستيم.

رويانيان وحدت رويه در عين حفظ ماهيت هر سازمان را خواستار شد و گفت: برابر مقررات موجود، مسئول عمليات در نقطه ميداني، پليس است. بر اين اساس با سازمان راهداري هماهنگي خواهد شد كه در چه مواردي پليس رأساً اقدام كند تا از بروز اختلال و اشكال در عمليات كاري ممانعت به عمل آيد.

به گفته معاون راهنمايي و رانندگي ناجا، سازمان راهداري بايد بر حركت ناوگان حمل و نقل عمومي نظارت كامل داشته باشد و از تردد اتوبوس‌ها و كاميون‌ها فاقد تجهيزات زمستاني لازم جلوگيري كند.

رويانيان تصريح كرد: پليس راه، سازمان راهداري، هلال احمر و اورژانس در واقع هدف و زندگي مشتركي دارند و بايد بهتر از سال‌هاي قبل در كنار يكديگر به خدمت‌رساني بپردازند. رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.