تاريخ : | | نویسنده : 24payment

یکی از رسانه ها که علی رغم تاکید زیاد بر دولتی نبودن عموم اخبار محرمانه اش از کابینه دولت نهم درست از آب در می آید با انتشار خبری نوشت: چهارشنبه گذشته با حضور رئيس جمهور و وزير اقتصاد برگزار شده، درخصوص جابجايي دانش جعفري توافق حاصل شده است. این رسانه زمان رفتن پورمحمدی را بعد از انتخابات اعلام کرد.
با انتشار اخبار مربوط به تغییرات دولت در یک رسانه نزدیک به دولت، تغییرات در کابینه دولت نهم قطعی شد.

به گزارش «فردا»، در خبر این رسانه آمده است سخنگوي دولت ترجيح داد به خبرنگاري كه نظر وي را درخصوص شايعات اخير درباره ترميم كابينه جويا شده بود، با چاشني طنز پاسخ دهد و پيدا كردن اين قبيل سوژه هاي داغ را ناشي از خاصيت تعطيلات طولاني مدت بخواند.

اما این رسانه که به علت احتمال ارتباط با برخی افراد شاغل در دولت اخبار مربوط به تغییرات کابینه را به درستی پیش بینی می کند در ادامه به یک تغییر در دولت اشاره کرده و نوشته است: برخي شنيده ها حاكيست در جلسه اي كه چهارشنبه گذشته با حضور رئيس جمهور و وزير اقتصاد برگزار شده، درخصوص جابجايي دانش جعفري توافق حاصل شده است.

این رسانه خبری همچنین با تحلیل مصاحبه های دانش جعفری نوشته است: وی راه را براي انتشار خبر استعفاي خود در روزهاي آينده باز كرد.

در احتمال دوم این سایت خبری آمده است: از سوي ديگر تغيير احتمالي وزير كشور به پس از برگزاري دور دوم انتخابات مجلس موكول شده اما پرونده تغيير وزير امور خارجه فعلاً بسته شده است.

این رسانه در تحلیلی درست پیرامون انتقادات حتمی رسانه ها از شیوه جدید سخنگویی دولت توسط دکتر الهام پیش بینی کرده است: در صورت رخداد اين تغييرات طي روزها و هفته هاي آينده، پيش بيني مي شود، حجم وسيعي از كنايه هاي رسانه اي متوجه دولت شود.

گفتنی است این پایگاه خبری در حالی قول کذب سخنگوی دولت را "چاشنی طنز" سخنان وی عنوان می کند که قبل از این انتشار هر نوعی از "دروغ 13" حتی در صورتی که تمام مخاطبان رسانه ها متوجه این شوخی شوند را"سیئه ای عظیم" عنوان کرده بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.