پرويز پرستويي ضمن انتقاد شديد از منيژه حكمت گفت: بنده اصلا ذهنيت ايشان را قبول ندارم و فكر مي‌كنم ملت ايران با اين اتفاقات كه در اين 20 و چند ساله افتاده‌ است، آنقدر درك و دريافت دارند كه بدانند چه نماينده‌اي را انتخاب كنند.
 
«پرويز پرستويي» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سينمايي فارس، اظهار داشت: ديشب متوجه شدم، خانم حكمت نامه‌اي بلند بالا منتشر كرده‌اند و انتقاداتي هم به انتخابات داشته‌اند و آورده‌اند كه به حمايت از آقاي خاتمي به جناح چپ راي بدهيم.

پرستويي خاطر نشان كرد: حدود يك ماه به همراه گروه توليد «كتاب قانون» در جنوب لبنان كار مي‌كردم و از زماني هم كه به ايران برگشتيم يك روز فراغت نداشتم و زماني هم كه كارم تمام مي‌شد، حتي فرصت اين را نداشتم كه روزنامه بخوانم يا تلويزيون ببينم، اما از اخبار مطلع بودم.
وي ادامه داد: منظورم اين است كه زماني كار مي‌كنم،كاملا روي كارم متمركز هستم.

پرستويي به فارس گفت: بنده به عنوان پرويز پرستويي، ارادت ويژه‌اي به جناب آقاي خاتمي دارم اما بايد بگويم كه در اين مدت كاملا درگير كار بوده‌ام و بنده، به همراه آقاي ميري و اعضاي پروژه «كتاب قانون» از اين نامه بي خبر بوده‌ايم.

پرستويي تصريح كرد: منيژه حكمت حق ندارد از جانب من كه 52 سال سن دارم و از اول در جريان تمام اتفاقات انقلاب بوده‌ام، تصميمي بگيرد و من هرگز اختيارم را به دست ايشان نمي‌دهم.

اين بازيگر سينما،تئاتر و تلويزيون به فارس گفت: اگر خانم منيژه حكمت اخلاق حرفه‌اي را رعايت مي‌كردند، صحيح‌ اين بود كه با من مستقيما تماس مي‌گرفتند و بعد ذهنيت خودشان را به مطبوعات انتقال مي‌دادند.

وي در ادامه افزود: بنده اصلا ذهنيت ايشان را قبول ندارم و فكر مي‌كنم ملت ايران با اين اتفاقات كه در اين 20 و چند ساله افتاده‌ است، آنقدر درك و دريافت دارند كه بدانند چه نماينده‌اي را انتخاب كنند يا اصلا راي بدهند يا نه...

پرستويي گفت: من به هر حال با چشم باز در اين مملكت زندگي كرده‌ام و شخصا بلدم راجع به خودم تصميم بگيرم كه به كسي رأي بدهم يا ندهم و هرگز اختيارم را نمي‌دهم به دست خانم حكمت كه ايشان براي من تصميم بگيرند.

وي افزود: شايد بعضي‌ها مي‌خواهند به چهره اپوزيسيون تبديل شوند اما من هرگز حاضر نيستم نردباني بشوم براي ديگري. من در اين مملكت زندگي مي‌كنم و پرونده‌ام مشخص است و نمي‌خواهم بگويم، چه كرده‌ام و چه نكرده‌ام.

پرستويي افزود:بنده از ابتدا در جريان انقلاب اسلامي بوده‌ام و اين استقلال را دارم كه به چه جناحي راي بدهم. متأسفم كه خانم حكمت از جانب خودشان نامه‌اي مي‌نويسد و يكسري اسامي را‌ زير آن درج مي‌كنند و مي‌خواهد براي خودش حركت انقلابي كند.

وي گفت: اين مسئله بايد با من در ميان گذاشته مي‌شد در حالي كه ايشان اصلا با من تماس نگرفت. راستش من وقتي اين مسئله را شنيدم روي صحنه تمركزم را از دست دادم.

پرستويي در ادامه گفت‌وگو با فارس گفت: برخلاف شائبه‌ها و حرف‌ها، بحث من بحث ترس نيست چون من به جز خدا از احدي نمي‌ترسم و اين مسئله برخورنده است. من مي‌گويم اگر كسي به ياري ديگري نياز دارد، بايد مطرح كند.اگر خانم حكمت سندي دارند كه من در راستاي خط فكري ايشان هستم و اين نامه‌ را امضاء كرده‌ام، در روزنامه‌ها منتشر كند. راستش من اصلا راستاي فكري ايشان را نمي‌دانم.

دبير جشن يازدهم سينماي ايران تاكيد كرد: مطالبي كه گفتم اصلا خطاب به آقاي خاتمي نيست، چرا كه شخصا به ايشان ارادت دارم اما كسي كه مي‌خواهد نامه‌اي بنويسد بايد با كساني كه مي‌خواهند آن را امضاء كنند، تك تك تماس بگيرد و مستقيما چك كند و در ميان بگذارد تا ببيند طرف مقابل اصلا موافق چنين نامه‌اي است ياخير.

بازيگر آژانس شيشه‌اي همچنين افزود: امر انتخاب،امري طبيعي است و در هر جاي دنيا،مردم براي سرنوشت خودشان راي مي‌دهند، ما هم رأي خواهيم داد ولي اينكه به چه كسي راي مي‌دهيم يا راي نمي‌دهيم، بحث شخصي است. هركسي اختيار دارد كه به هر كسي كه خواست راي بدهد.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.