عصرایران-طرح حجت الاسلام مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری موسوم به طرح 50 هزار تومان را در مجلس هشتم پیگیری خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا سرلیست حزب اعتماد ملی در انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان مطلب فوق در گفتگو با عصرایران یادآور شد: اگر کروبی رئیس جمهور می شد به عنوان یک مسئول اجرایی می توانست مستقیما طرح 50 هزار تومان را اجرا کند اما در مجلس اگرچه نمایندگان وابسته به اعتماد ملی این طرح را دنبال و پیگیری خواهند کرد اما اجرایی شدن و تصویب قطعی آن به ترکیب مجلس هشتم بستگی دارد.
وی خاطر نشان کرد: روش عاقلانه ای که در دنیا وجود دارد این است که دولت به مردم و اقشار ضعیف یارانه نقدی بدهد که این روش باید در ایران هم اجرا شود اما متاسفانه با توجه به اینکه هیئت های اجرایی پیش بینی مارا در مورد مجلس آتی برهم زدند اجرای این نوع طرح ها بر اساس نوع تشکیل مجلس هشتم عملی خواهد بود.  

در انتخابات گذشته ریاست جمهوری ، کروبی وعده داده بود در صورت پیروزی ، ماهانه به هر ایرانی بالای 18 سال مبلغ 50 هزار تومان داده شود .
قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه هیئت های اجرایی در بررسی صلاحیت های نامزد ها "بد" عمل کردند تصریح کرد: در بررسی صلاحیت ها مشکلاتی ایجاد شد که دامنه این مشکلات هنوز هم ادامه دارد بنابراین امیدواریم در اجرا و برگزاری انتخابات مسئولان اجرایی کاری کنند که دلسوزان نظام دغدغه سلامت انتخابات نداشته باشند.
وی ادامه داد: در شرایط فعلی قطعا نسبت به سلامت برگزاری انتخابات دغدغه داریم چون مجریان و ناظران انتخابات یکدست هستند و اصلاح طلبان که از موقعیت بهتری برخوردارند، رقیب دستگاه مجری انتخابات محسوب می شوند بنابراین جا دارد دولت، شورای نگهبان و دیگر مجریان وناظران انتخابات در عمل کاری کنند که این دغدغه رفع شود و شک و شبهه ای باقی نماند.
منتجب نیا با اشاره به اینکه امکان رقابت بر سر 120 کرسی مجلس در انتخابات 24 اسفند اصلا وجود ندارد خاطر نشان کرد: رقابت نامزد های اصلاح طلب بر سر مابقی کرسی ها است و در خصوص ترکیب مجلس هشتم هم اگرچه قبل از رد صلاحیت ها پیش بینی می کردم مجلس در اختیار اصلاح طلبان باشد اما اکنون معتقدم که اصلاح طلبان شانسی برای داشتن اکثریت در مجلس هشتم ندارند و البته به نظر من مجلس هشتم مجلسی متوازن و متشکل از گروه های  سیاسی مختلف خواهد بود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.