تاريخ : | | نویسنده : 24payment

امير رضا خادم درخصوص اظهارات جديد كلمنته درباره قرار داد با ايران اظهار داشت: اگر وي اين صحبت‌ها ار كرده باشد، اظهارات کلمنته در شان ورزش و فوتبال ایران نیست و بستن قرارداد با این شرایط هیچ توجیهی ندارد.

امیر رضا خادم رییس کمیسیون ورزش مجلس در گفتگو با «جهان» در خصوص اظهارات خاویر کلمنته گفت: اگر اینکه ایشان گفته باشد، من در ایران زندگی نمی‌کنم و فقط چندي قبل از بازی‌ها به ایران می‌آيم، این در شان ورزش و فوتبال ایران نیست و بستن قرارداد با این شرایط هیچ توجیهی ندارد.
 
 
خادم ادامه داد: اگر به این صورت باشد که وقتی مسابقه ای نیست و یا حضور ایشان ضرورتی ندارد و یا اینکه خانواده اش نیاید، ولی خودش در زمان مورد نیاز استقرار کامل داشته باشد، این قابل تامل است، ولی اگر بخواهد فقط در زمان اردو و یا مواردی مثل این بیاید، قطعا این به ضرر فوتبال ماست.

وی افزود: از ابتدا قرار بر این بود که حضور مربی خارجی فقط برای گرداندن یک تیم نباشد، بلکه کلاسی باشد برای بالا بردن سطح کیفی کار مربیان داخلی تا این که در دراز مدت نیازی به مربی خارجی نداشته باشیم.

خادم همچنین اظهار داشت: ایشان باید در لیگ ها و در مسابقات كشور حضور داشته باشد، تا از فوتبال ايران شناخت رو در رو و بيشتري پیدا کند و از همه مهمتر با فرهنگ فوتبال و با روحیات خاص ایرانی و فرهنگ ایرانی آشنا شود.

رییس کمیسیون ورزشی مجلس ادامه داد: در این خصوص موضع ما هم در مجلس، متاثر از نگاه عمومی مردم است و به نمایندگی از طرف مردم بایستی پیگیری کنیم و طبیعتا اين امر را پیگیري مي‌كنيم.

خادم درخصوص داخلی یا خارجی بودن مربی تیم ملی تصريح کرد: فوتبال ما قابلیت رشدي بیش از این را دارد و امکان دارد حضور یک مربی قوی خارجی بتواند نقطه عطفی در رسیدن به موفقیت‌های بهتر در کوتاه مدت باشد، اما به شرطی که این مربی بتواند در کنار خودش، روحیه و اعتماد به نفس و قابلیت‌های تاکتیکی و تکنیکی مربیان داخلي را هم بالا ببرد.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.