تاريخ : | | نویسنده : 24payment

 
آمريكا در جهت اجرايي كردن مفاد قطعنامه جديد كه هنوز تصويب نشده عليه كشورمان با اعزام هيات هايي ويژه به كشورهاي همسايه ايران همچون امارات متحده عربي از انعقاد هرگونه قرارداد تجاري كه يك طرف آن ايران باشد ممانعت جدي به عمل مي آورد. به گزارش « عصر ايران » در همين چارچوب با توجه به اجبار بانك ها و موسسات اقتصادي مقيم در كشورهاي خارجي موسسات اقتصادي ايراني در دوبي نيز از اين مسئله مصون نمانده و حتي گروهي از ماموران آمريكايي براي فسخ قراردادهايي كه يك طرف آن ايران يا ايراني باشند در بانك صادرات ايران در دوبي مستقر شده اند. گفته مي شود مسئولان حاضر در اين بانك ضمن پذيرش ماموران آمريكايي از گفتگو و مذاكره با هيات هاي اقتصادي ايراني در دفتر كار خود خودداري كرده اند.
***
ماده مخدر جديدي به نام « پان پراگ » در بسته بندي هاي زيبا و با عكس هاي هنرپيشه هاي هندي و پاكستاني به صورت آدامس پاستيل و پودرهايي با طعم نعنا و خوشبو كننده دهان وارد كشور مي شود . قيمت اين ماده مخدر در مشهد 50 تومان تا 300 تومان ميباشد . آنچه مصرف كنندگان « پان پراگ » ها را به سمت آن مي كشد احساس گرمي سرخوشي موقت سبكي سر گيجي و شادي كاذب است . اين ماده بسيار سرطانزاست و خانواده ها بايد فرزندان خود را از آن برحذر دارند.
***
استاندار خوزستان گفت : طي سه هفته اخير گروهك تروريستي منافقين در پوشش خبرگزاري هايي بانام هاي جعلي به كسب و جمع آوري اطلاعات از وضعيت عمومي كشور و بررسي زمينه هاي نفوذ در داخل فعال شده اند. » وي با اعلام اين خبر در جلسه شوراي اداري استان افزود : « اين گروهك تروريستي تحت عناوين جعلي خبرگزاري « ايران مهر » و « هما » و شبكه ماهواره اي به ظاهر آلماني به نام و موسسه نظرسنجي با برنامه هاي هدفمند و هدايت شده اقدام به بررسي ديدگاهها و نظرات مردم نموده اند كه متاسفانه چند تن از TSN كارمندان فرمانداري هاي دو شهر استان خوزستان را تخليه اطلاعاتي نموده و مقدار زيادي اطلاعات جمع آوري كرده اند. » گروهك تروريستي منافقين هم اينك توسط سازمان سيا و ارتش آمريكا در عراق سازماندهي شده و بعنوان عوامل جاسوسي در داخل كشور و از طريق تلفن و برخي سيستم هاي ارتباطي عمل مي كنند. ادارات و دستگاههاي دولتي بايد با هوشياري بيشتري مواظب اين گونه اقدامات جاسوسي دشمنان باشند.
***
دولت جمهوري آذربايجان براي تاثيرگذاري سياسي بر آذري زبانان دنيا كه بخش اعظم آنها در ايران زندگي مي كنند بهره گيري از موسيقي مقامي را در سطح گسترده در دستور كار خود قرار داده است . خبرگزاري رسمي آذرتاج جمهوري آذربايجان الهام علي اف رئيس جمهوري آذربايجان در مراسم كنسرت شركت كنندگان « مسابقه موسيقي مقامي ـ 2007 » اعلام كرد : با توجه به اينكه شبكه تلويزيون دولتي جمهوري آذربايجان (برگزار كننده مسابقه موسيقي مقامي ـ 2007 ) از طريق ماهواره براي كل دنيا پخش مي شود آذربايجاني هاي ساكن خارج نيز با اشتياق كامل اين مسابقه را تماشا و خشنودي خود را از فعاليت برگزار كنندگان اين مسابقه اعلام كرده اند و نامه هاي زيادي نيز در اين مورد به سايت اينترنتي من ارسال شده است . برگزار كنندگان اين مسابقه در اثناي برگزاري اين مسابقه سخناني ايراد مي كردند كه بيشتر به بيانيه هاي سياسي با تاكيد بر عنصر قومگرايي افراطي حول « محوريت فرهنگي جمهوري آذربايجان » براي آذريها و به نمايش تعلق خاطر به تبريز شباهت داشت .  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.