تاريخ : | | نویسنده : 24payment

مرد شيطان صفت كه به اتهام ربودن و آزار و اذيت ۱۷ پسر بچه به اعدام محكوم شده است، سحرگاه امروز اعدام مى شود .

به گزارش ایران، ۱۲ شهريور سال ۸۴ پسربچه هشت ساله اى مضطرب و نگران همراه مادرش به اداره آگاهى شهرستان نجف آباد اصفهان رفت و پرده از اقدام هاى شيطانى مرد تبهكار برداشت.

پسر دانش آموز به مأموران گفت: ظهر ديروز پس از تعطيل شدن مدرسه مردى سد راه من شد. او كه خود را از دوستان پدرم معرفى مى كرد مرا سوار موتوسيكلت كرد تا به خانه مان برساند. من كه به حرف هايش اعتماد كرده بودم سوار شدم اما او مرا به باغ هاى اطراف شهر برد و در آنجا مورد آزار و اذيتم قرار داد. بعد هم تهديدم كرد اگر موضوع را به خانواده ام بگويم خفه ام مى كند.وقتى به خانه آمدم مادرم متوجه اوضاع به هم ريخته روحى و روانى ام شد. بنابراين پس از تعريف ماجرا همراه مادرم براى شكايت به اداره آگاهى آمديم.   با طرح اين شكايت مأموران تحقيقات براى دستگيرى مرد تبهكار را آغاز كردند. در حالى كه هيچ ردى از متهم نبود شكايت هاى مشابه ديگرى نيز در دادسراى نجف آباد مطرح شد.   بررسى ها نشان مى داد، وى با پرسه زدن مقابل مدارس ابتدايى پسرانه طعمه هاى خود را از ميان دانش آموزان شناسايى مى كند. او سپس به بهانه هاى مختلف آنها را سوار موتوسيكلت خود كرده و به باغ هاى اطراف شهر مى كشاند و با زور و تهديد قربانيانش را مورد آزار و اذيت قرار مى داد.
مرد شيطان صفت سپس كودكان را در خيابان هاى شهر رها مى كرد. با افزايش شكايت ها يك گروه از كارآگاهان پليس آگاهى اصفهان تحقيقات گسترده اى براى دستگيرى مجرم فرارى آغاز كردند. سرانجام پس از گذشت دو ماه كارآگاهان به پسر جوانى كه با موتوسيكلت در اطراف مدرسه اى پرسه مى زد مشكوك شده و او را دستگير كردند. تنها مظنون كودك ربايى هاى سريالى پس از انتقال به اداره آگاهى منكر ارتكاب هرگونه جرمى شد. اما پس از رو به رو شدن با قربانيانش و شناسايى از سوى آنها لب به اعتراف گشود و جزئيات اقدام هاى تبهكارانه اش را فاش كرد.رضا ۲۱ ساله، در اعتراف هايش گفت: زمانى كه كودك بودم از سوى مردى مورد آزار و اذيت قرار گرفته و هيچ وقت اين خاطره تلخ را فراموش نكردم. به همين خاطر از چند سال قبل آزار و اذيت پسر بچه ها را آغاز كردم. يك بار نيز به اين خاطر دستگير و زندانى شدم اما پس از آزادى دوباره اين كار را دنبال كردم. با اين كه مى دانستم اگر دستگير شوم به اعدام محكوم خواهم شد اما نمى توانستم در برابر خواسته هاى نفسانى ام مقاومت كنم.   وى در ادامه اعتراف هايش گفت: طعمه هاى خود را كه بيشتر كودكان هفت تا ۱۰ ساله بودند به بهانه هاى مختلف فريب داده و با موتوسيكلت به مناطق دورافتاده و باغ هاى اطراف شهر مى بردم و با تهديد و زور آنها را مورد آزار و اذيت قرار مى دادم.

در پى تكميل تحقيقات اوليه پرونده مرد شيطان صفت براى رسيدگى در اختيار قضات شعبه ۱۷ كيفرى و تجديدنظر اصفهان قرار گرفت.در پى اعتراف هاى پسر ۲۱ ساله، قضات دادگاه با توجه به شكايت هاى خانواده كودكان، جرم وى را محرز و قطعى دانسته و با استناد به مواد ۱۰۸ ، ۱۱۰ ، ۱۱۲ ، ۱۱۴ و ۱۱۶ قانون مجازات اسلامى او را به مرگ محكوم كردند.

با اعتراض متهم به حكم مجازات، پرونده او به شعبه ۲۷ ديوان عالى كشور و ۱۵ تشخيص ارسال شد كه اين حكم از سوى قضات به تأييد نهايى رسيد. پس از تأييد نهايى حكم از سوى قوه قضائيه پرونده براى اجرا به شعبه اجراى احكام فرستاده شد.

قرار است سحرگاه امروز مرد شيطان صفت در اردوگاه اسدآباد اصفهان پاى جوخه مرگ برود.گفته مى شود قرار است طبق حكم دادگاه پسر شيطان صفت تيرباران شود.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.