رئیس آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: بر اساس قانون مصوب در سال جاری بودجه حق التدریس معلمان نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش یافت.

به گزارش مهر سید علی یزدیخواه ظهر امروز در گردهمایی معاونین برنامه ریزی توسعه و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اظهار داشت: درسال جاری سازمان آموزش و پرورش با کسری بودجه مواجه شد به نحوی که در سال گذشته 400 میلیارد ریال حق التدریس معلمان پرداخت شده و امسال این میزان با کاهش 10 درصدی به 360 میلیارد ریال رسیده است.

وی افزود: کل بودجه جاری آموزش و پرورش کشور 390 میلیارد ریال و بودجه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران 59 میلیارد ریال است.

این مسئول ادامه داد: سازمان آموزش و پرورش کشور در سال گذشته یک هزار و 90 میلیارد ریال و در سال جاری یک هزار و 500 میلیارد ریال کسری بودجه داشته است و این میزان در سطح سازمان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران 22 میلیارد ریال بوده است.

یزدیخواه عنوان کرد: تسهیلات بنگاه های زودبازده اقتصادی برای آموزش و پرورش در سال گذشته 180 هزار میلیارد ریال بوده است و در سال جاری 300 هزار میلیارد ریال به بنگاه های زود بازده اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان های استان تهران دو هزار نیروی بازنشسته وجود دارد که تا پایان سال جاری یک هزار و 500 نفر نیز بازنشسته می شوند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین از شروع به کار تیم های نظارت کنترل و ساماندهی مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد و یادآور شد: هدف از تشکیل این تیم نظارت دقیق بر عملکرد مدارس تحت پوشش و جلوگیری از بروز خطا و اشتباه از سوی این نهاد است.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.