تاريخ : | | نویسنده : 24payment

يك پيرزن بريتانيايي كه 70 سال پيش به اتهامي نادرست زنداني شده بود سرانجام پس از يافتن خانواده‌اش از زندان آزاد شد.
  
 
به گزارش فارس به نقل از ديلي تلگراف، «جين گمبل» در سال 1937 و در سن 15 سالگي و زماني كه به عنوان نظافتچي كار مي‌كرد به اشتباه متهم به دزديدن يك سكه 12 پوندي از يك جراح شد.
وي براساس قوانين سال 1890 و حتي به رغم اين كه سكه مورد نظر بعدها پيدا شد محكوم و مجازات شد و از يك مركز رواني به مركز رواني ديگري برده مي‌شد. خانواده وي كه سال‌ها گمان مي‌كرده‌اند او مرده است اخيراً وي را در يكي از اين مراكز نگهداري اين افراد پيدا كردند.
«ديويد» برادر 63 ساله اين خانم كه هنوز در خانه مادري خود زندگي مي‌كند اخيراً يك پرسشنامه را دريافت مي‌كند كه در آن مشخصات مادر او نوشته شده است. وي مي‌گويد:" من فكر كردم اين تنها يك پرسشنامه از اشخاص پير است اما زماني كه نام جين را روي آن ديدم جا خوردم."
وي به همراه برادر ديگرشان كه براي آخرين بار در سني بسيار پائين خواهر را ديده بوده به مركز مراجعه مي‌كنند و خواهر خود را پس از سال‌ها ديدار مي‌كنند.
در حالي كه مقامات مركز گفته بودند پيرزن 85 ساله ناشنواست و ممكن است هيچ چيزي رابه ياد نياورد «آلن» برادر بزرگ‌تر وي مي‌گويد: "‌يك پيرزن كوتاه قد با عصا وارد اتاق شد به ما نگاهي كرد و بلند بلند شروع به گريه كرده و نام من و ديويد را صدا زد و ما را در آغوش گرفت."
برادران خانم «گمبل» مي‌گويند كه بعدها متوجه شدند كه پدرشان سال‌ها براي آزادي «جين» تلاش كرده است اما از زماني كه او را به يك مركز رواني منتقل كرده‌اند و پدر آن‌ها نيز در گذشته است ديگر از وي خبري نداشته‌اند و مراكز نگهداري او هم به اين علت كه وي را داراي سلامتي روان نمي‌دانسته‌اند صحبت‌هاي او را مبني بر داشتن خانواده قبول نمي‌كردند.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.