تاريخ : | | نویسنده : 24payment

اخبار,اخبار

میراث فرهنگی و گردشگری - وزارت گردشگری و وزارت بهداشت و وزارت ورزش در کلانشهر بانکوک، براساس نظرسنجی و درخواست گردشگران داخلی و خارجی،کمپین 'توالت تمیز'برگزار می‌کنند.

وزارت گردشگری و وزارت بهداشت و وزارت ورزش در کلانشهر بانکوک، با توجه به نظرسنجی از گردشگران نسبت به تمیزی و بهداشت توالت ها به عنوان الویت ارتقای گردشگری در این کشور، کمپین توالت تمیز را با همکاری آژانس های گردشگری برگزار می‌کنند.

به نوشته میراث فرهنگی،ارتقای نظافت و بهداشت در توالت‌های عمومی در اماکن عمومی از جمله موسسات آموزشی ، سازمان‌های دولتی ، بیمارستان‌ها و معبدها ، پمپ بنزین‌ها ، پارک‌ها و مراکز خرید و نیز مراکز سرگرمی و تفریح و دیگر اماکن گردشگری همانند رستوران‌ها، بازارها و پایانه‌های مسافربری و نیز توالت‌های کناره جاده ای همگی از مواردی است که دراین کمپین بهداشتی و سراسری مورد نظر قرار گرفته است.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی برگزار کنندگان این کمپین استانداردهای ضروری در تعیین یک توالت کامل و بهداشتی ، شامل برخورداری از امکانات کامل و منظم، برخورداری از نور کافی ، نبودن هرگونه بوی بد و اشیای زاید و دردسترس بودن همه نوع امکانات بهداشتی و نیز جداسازی توالت‌ها برای مردان و زنان است. اما مهم‌ترین معیارهای مورد نظر در شعارهای این کمپین که بر آن تمرکز شده، سه عنصر اولیه یعنی بهداشت و پاکیزگی ، دسترسی و نیز ایمنی است.

تقاضای دسترسی به توالت تمیز در مراکز گردشگری درصدر جدول درخواست‌ها در نظرسنجی وزارت بهداشت تایلند بوده و بهداشت و نظافت توالت در پمپ بنزین‌ها و پایانه‌های مسافربری در درجه‌های بعدی اولویت ذکر شده‌اند.

این کمپین که از اول اوریل 2015 اغاز شده ، براساس نظرسنجی های صورت گرفته در تایلند طراحی شده که پیشتر از سوی وزارت بهداشت تایلند صورت گرفته بود و طی آن بیشتر گردشگران داخلی و خارجی نظافت و پاکیزگی توالت‌ها را اولویت نخست در خواسته‌های خود عنوان کرده بودند.

دربررسی‌های دیگری روشن شده است که عوامل و بخش‌هایی چون شلنگ آبپاش، سپس کف توالت‌ها ، دسته یا ظرف های آب، تکمه یا فلکه‌های شیرآب و نیز صندلی توالت‌ها به ترتیب از مهم‌ترین عوامل انتشار بیماری های واگیر هستند‌.

این کمپین همچنین با هدف ساماندهی شرایط بهداشت عمومی همزمان با برگزاری فستیوال و مراسم جشن سال نو تایلندی است که به مدت 5 روز برگزار می‌شود و پیش بینی شده است که سه میلیون گردشگر را بخود جذب کند.

" راجاتایا راجاتاناوین" وزیر گردشگری تایلند ابراز امیدواری کرده است که این کمپین بتواند سبب افزایش میزان رضایت و راحتی گردشگران ونیز کمک به افزایش آگاهی عمومی نسبت به اهمیت وروش‌های بهداشت و پاکیزگی به عنوان مهم ترین اقدام در پیش گیری وکنترل بیماری های واگیر درمیان عموم مردم تایلند شود.


  اخبار اجتماعی  -  خبر  آنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.