اخبار,اخبارورزشی, جواد نکونام ,  امیر قلعه نویی

یکی از نزدیکان کاپیتان تیم‌ملی که دوست مشترک او با امیر هم هست این روزها می‌کوشد تا پرونده نکو با قلعه‌نویی نیز به نحوی حل و فصل شود.

 جواد نکونام که به سوءتفاهماتش با مسئولان باشگاه اوساسونا پایان داده و به پامپلونا برگشته، قصد دارد تا در آینده روزهای آرامی را سپری کند.

 موضوعی که حساس‌ترین روزهای کاپیتان تیم‌ملی را به سوژه حاشیه‌سازان تبدیل کرده بود، ماجرای شکایت او از امیر قلعه‌نویی بود. هر چند که قصد نداریم در مورد این ماجرا و اختلاف این دو اظهارنظر و یا قضاوتی داشته باشیم ولی بدون شک حل شدن این قضیه با توجه به حواشی و اتفاق‌های ریز و درشت فوتبال ما به نفع طرفین است.

 یکی از نزدیکان کاپیتان تیم‌ملی که دوست مشترک او با امیر هم هست این روزها می‌کوشد تا پرونده نکو با قلعه‌نویی نیز به نحوی حل و فصل شود.

 این شخص ترجیح می‌دهد در مورد این ماجرا صحبت نکند و به سکوتش ادامه می‌دهد ولی منابع خبری ما می‌گویند که طی روزهای اخیر او و قلعه‌نویی به صورت تلفنی با یکدیگر صحبت کرده‌اند و در این مورد نیز به توافق‌ها و نتایج خوبی رسیده‌اند.

یکی از نزدیکان قلعه‌نویی هم از چراغ سبز امیر برای حضور در آشتی‌کنان می‌گوید: «همه دنبال این هستیم که ماجرا ختم به خیر شود. این شخص نزدیک به جواد هم با قلعه‌نویی صحبت کرد. او از قول نکونام می‌گفت که وی برای دشمنش هم به دادگاه نمی‌رود چه برسد به امیرخان... امیدوارم که این موضوع هر چه زودتر ختم به خیر شود.»

یکی از دلایلی که هر دو طرف ماجرا در این خصوص فیتیله مصاحبه‌های تند را پایین کشیده‌اند همین است که طرفین نسبت به این اقدام نفر سوم چراغ سبز نشان داده‌اند و در اولین سفر جواد به تهران آنها پای قرار خواهند رفت.

 اخبار ورزشی  -  روزنامه گلرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.