تاريخ : | | نویسنده : 24payment

اخبار,اخبار بین الملل ,گروه تروریستی داعش

 

اخبار بین الملل - داعش «عروس و دامادها» را هم تهدید کرد!

والی این دادگاه سقف مهریه را یک و نیم میلیون دینار عراقی (تقریبا معادل 3 میلیون و 500 هزار تومان ایرانی) تعیین کرد و هر فردی که خواهان مهریه‌ای بیش از این شود، با 30 ضربه شلاق مجازات خواهد شد.

گروه تکفیری داعش در عراق، ضمن تعیین سقف برای مهریه زنان تهدید کرد هر جوانی را که خارج از دادگاه‌های این گروه عقد کند، به صلیب خواهد کشید.
 
به گزارش فارس، تکفیری‌های داعش در ادامه سیاست‌های خود مبنی بر بدعت در قوانین دینی و عرف جامعه و دخالت بیش از اندازه در امور شخصی و زندگی خصوصی مردم، حکم‌های جدیدی برای ازدواج در مناطق تحت سیطره‌ خود در عراق صادر کردند.

یک مقام محلی در استان «کرکوک» عراق، روز پنجشنبه در گفت‌وگو با وبگاه خبری «السومریه نیوز»، اعلام کرد که والی دادگاه به اصطلاح شرعی داعش، اصولی برای ازدواج در دادگاه‌های این گروه تروریستی در مناطق تحت نفوذشان از جمله منطقه «الحویجه» در جنوب غرب کرکوک، تعیین کرده است که تعیین سقف برای مهریه یکی از آنها است.

بر اساس این گزارش، والی این دادگاه سقف مهریه را یک و نیم میلیون دینار عراقی (تقریبا معادل 3 میلیون و 500 هزار تومان ایرانی) تعیین کرد و هر فردی که خواهان مهریه‌ای بیش از این شود، با 30 ضربه شلاق مجازات خواهد شد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: بر اساس این قوانین جدید، هر جوانی که در خارج از دادگاه‌های تحت امر داعش  برای ثبت عقد ازدواج مراجعه کند، مجازات خواهد کرد زیرا دیگر دادگاه‌ها متعلق به مرتدها است و هر کسی خارج از دادگاه های داعش عقد کند، اعم از عاقد و عقد شونده، به صلیب کشیده خواهند شد.

مناطق الحویجة، الرشاد، الریاض، الزاب، العباسی وبخشهایی از داقوق در استان کرکوک (250 کلیومتری بغداد) تحت سیطره داعشی‌ها است.

گروهک تکفیری داعش از خردادماه گذشته که به شهر موصل حمله کرد و آن را تحت کنترل گرفت، شمال و غرب این کشور را بشدت ناآرام کرده است. بستن آب سد و قطع آب چندین شهر، اعدام سران قبایل سنی و غیر سنی، تخریب قبور و مزارهای شخصیت‌های مذهبی و تاریخی، شلاق زدن زنان در ملأ عام و تخریب مجسمه و تمثال شخصیت‌های دینی و تاریخی از جمله اقدامات داعش در عراق است. 

اخبار بین الملل - فارس

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.