تاريخ : | | نویسنده : 24payment

 

اعضای ۲ باند زورگیری دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز از دستگیری ۱۰ نفر سارق كه در قالب ۲ باند اقدام به زورگیری و سرقت به عنف خودرو و اموال شهروندان می كردند، خبر داد.

به گزارش فارس، سرهنگ حمیدرضا گل صباحی رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز با تشریح جزئیات دستگیری اعضای این دو باند سرقت گفت: اكیپ گشت كلانتری ۴۱ خرمدشت حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یك دستگاه خودروی پراید مشكوك شده كه پس از استعلام شماره پلاك آن متوجه شدند خودرو دارای سابقه سرقت به عنف از كرج است، بنابراین طی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و سرنشینان آن كه دو نفر بودند را دستگیر كردند.

وی اظهار داشت: متهمان دستگیرشده در بازجوئی ها به سرقت به عنف خودرو كشف شده در محدوده غرب كرج با همدستی دو نفر دیگر اعتراف كردند كه با تلاش مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی دو نفر دیگر نیز شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ گل صباحی افزود: سارقان دستگیرشده در ادامه بازجویی ها به ۱۲ فقره سرقت خودرو با روش خفت گیری تحت عنوان مسافر اعتراف كردند كه تاكنون ۱۱ نفر از مالباختگان شناسایی شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز در ادامه از دستگیری اعضای باند سارقان زورگیر دیگری كه با خودروهای سرقتی از شهروندان به ویژه زنان سرقت می كردند خبر داد و گفت: مأموران كلانتری ۳۸ بنفشه شهرستان كرج حین گشت زنی به یك دستگاه خودرو پراید كه حامل ۶ سرنشین بود، مظنون شدند و با بررسی مشخصات خودرو و اطمینان از مسروقه بودن آن، خودرو را متوقف و تمامی سرنشینان آن را دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل كردند.

سرهنگ گل صباحی تصریح كرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات و بازجوئی های پلیسی ضمن اعتراف به ۱۰ فقره خفت گیری اذعان داشتند كه با پرسه زدن در اطراف منازل و پمپ های بنزین در محدوده پل فردیس، فردیس، جاده ملارد و ... خودروهایی كه از سوی مالكان آنها به صورت روشن برای لحظه ای كوتاه رها شده بودند را سرقت و با استفاده از همان خودروهای سرقتی اقدام به زورگیری از شهروندان به ویژه زنان می كردند.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز در پایان خاطرنشان ساخت: با راهنمایی متهمان، ۱۰ نفر از مالباختگان شناسایی شدند كه پس از حضور در پلیس آگاهی و مواجهه حضوری متهمان را مورد شناسایی قرار دادند.

اعضای دستگیرشده دو باند سرقت به عنف پس از تكمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ گل صباحی در هشدار به شهروندان گفت: هنگام سوار شدن به خودروی مسافربر، با هوشیاری كامل از اموال و كیف دستی تان مراقبت كنید و آنها را به هیچ عنوان در مقابل دید دیگران قرار ندهید.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز ادامه داد: در بین راه از پذیرفتن و مصرف مواد غذایی، نوشیدنی و خوشبو كننده از راننده و دیگر مسافران به شدت اجتناب كنید.

هنگام سوار شدن به خودروهای مسافربر، شماره پلاك خودرو را به ذهن بسپارید و آن را یادداشت كنید، برای تردد داخل شهر یا بین شهر حتماً از وسایل نقلیه عمومی و مجاز استفاده كنید.... / گزارش : خبرگزارى فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.