تاريخ : | | نویسنده : 24payment

 

 

رازگشایی از ۲ جنایت در دادسرا

 

عامل قتل ۲ نفر در دادسرای جنایی، راز جنایت های خود را فاش كرد.در یكی از روزهای آبان امسال فرزندان مرد ۵۴ ساله ای با حضور در شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران با ارائه شكایتی عنوان كردند، پدر آنها برای دیدن یكی از دوستانش از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته و تلاش برای یافتن او بی نتیجه مانده است.

 

در پی این شكایت دستور قضایی از سوی دادیار سلیمانی صادر و پرونده برای تحقیقات به شعبه ۱۱ پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

با شروع تحقیقات از سوی ماموران مشخص شد از تلفن همراه مرد گمشده پیامك هایی به خانواده اش ارسال می شود مبنی بر این كه وی به قصد ملاقات با چند سرشاخه شركت هرمی عازم شیراز شده است و در مرحله بعدی پیامك های متفاوت با پیام های قبلی به بستگان مرد گمشده فرستاده می شود.

 

قاتل در دادسرا

با جمع بندی این اطلاعات و تحقیقات بعدی، چند نفر به عنوان مظنون به دادسرای جنایی احضار شدند كه در میان این افراد جوان ۲۰ ساله ای به نام حمید اظهارات متناقضی را عنوان كرد كه در ادامه تحقیقات سرانجام بعدازظهر روز گذشته وی راز قتل مرد گمشده را فاش كرد.

متهم در تحقیقات مقدماتی به دادیار سلیمانی گفت: با مرد ۵۴ ساله به صورت اتفاقی آشنا شدم و پس از بدهی ۶میلیون تومانی به وی، برای این كه طلبش را پرداخت نكنم، با این مرد قرار ملاقات گذاشتم تا او را به قتل برسانم.

وی اضافه كرد: وقتی مقتول در محل قرار حاضر شد، ابتدا با آبمیوه مسموم او را بی هوش و سپس خفه كردم. آنگاه با رها كردن جسد در بیابان های شهریار و سرقت اموالش، متواری شدم.

وی اضافه كرد: هر چند روز یك بار به محلی كه جسد را رها كرده بودم، سرمی زدم و می دیدم حیوانات قسمت هایی از جسد را خورده اند تا این كه یك روز وقتی مطمئن شدم جسد قابل شناسایی نیست، دیگر به سراغش نرفتم.

 

جنایت دوم

در پی این اعترافات، تحقیق از متهم ادامه یافت و وی علاوه بر قتل مرد ۵۴ ساله، راز یك جنایت دیگر را نیز فاش كرد.

متهم در ارتباط با قتل دوم به قاضی جنایی گفت: چندی پیش جوانی را كه با او نسبت فامیلی دارم، فریب داده و به بهانه ای به خارج از شهر كشاندم تا اموالش را سرقت كنم.

وی ادامه داد: در میانه راه با او به مشاجره پرداخته و در یك لحظه با ضربات چاقو به گردنش، او را به قتل رساندم و جسد وی را نیز در بیابان های اطراف تهران رها كردم.

متهم افزود: در هر دو جنایت پس از سرقت اموال قربانیان، از طریق تلفن همراهشان، برای بستگان آنها پیامك ارسال می كردم تا پیگیر مفقود شدن آنها نباشند و... .

در پی این اعترافات و صدور دستور قضایی، ماموران پلیس آگاهی با عزیمت به بیابان های شهریار بقایای جسد مرد ۵۴ ساله را به پزشكی قانونی منتقل كردند.

با كشف اولین جسد و با توجه به وجود لكه های خون دومین مقتول در خودروی متهم، وی اعتراف كرد پس از جنایت، جسد را در بهشت زهرا (س) رها كرده است كه تحقیق در این زمینه ادامه دارد.... / گزارش : جام جم آنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.