میلاد فخر الدینی , ملوان بندر انزلی

 

تمرینات تراکتور سازی که از اولین روز های هفته جاری شروع شده بود امروزبا حضورسرمربی جدید این تیم تونی اولیویرا ودستیارانش حالت رسمی بخود گرفت ،

مهدی ثابتی ، مرتضی اسدی ،سیدمحسن حسینی ، مهدی کیانی ، مصطفی اکرامی ، فرزاد حاتمی ، فردین عابدینی ومسعود ابراهیم زاده از بازیکنان فصل گذشته ومحمد نصرتی ، مهدی کریمیان ، محمد ایرانپوریان و آنسلمو بازیکن پرتغالی از بازیکنان جدید این تیم به همراه تعداد 6 بازیکن دسته اولی وزیر 23 سال مجموعه بازیکنان حاضر در تمرین را تشکیل می دادند .

هواداران حاضر که بیش از 1000نفر بودند برای آگاهی از آخرین وضعیت این تیم در تمرین امروز شرکت کرده بودند ، هواداران حاضر بازیکنان و سرمربی این تیم را مورد تشویق قرار دادند و در ادامه نیز شعار های هم علیه تیم استقلال سر دادند .

ثبت قرار داد قاسم دهنوی وحضورسید صالحی در تبریز که قرار است فردا در تمرین این تیم هم شرکت کند، از خبر های خوب تمرین امروز برای هواداران بود . ضمن اینکه دهنوی بعد ثبت قرار داد برای انجام امورات شخصی خود تبریز را ترک واز روز شنبه در تمرینات حاضر خواهد شد .

دو بازیکن دیگر پرتغالی هم طی روز های اینده به جمع بازیکنان این تیم اضافه خواهند شد ضمن اینکه شنیده ها حکایت از این داشت که میلاد فخر الدینی نیز راهی ملوان بندر انزلی شده است .

تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور سازی که پست انالیزوری را هم در اختیار پسر جوان خود قرار داده در حاشیه تمرین امروزدر مورد حضور دوباره در تبریز وحال وهوای اولین جلسه تمرین گفت : خیلی خوشحال هستم واستقبال خوبی شده بود ومطلب خاص جدیدی ندارم به شما بگویم وسعی خواهم کرد تا قبل اردوی ترکیه در یک کنفرانس مطبوعاتی به سوالات مختلف پاسخ دهم .

سرمربی تراکتور در مورد حضور بازیکنان جوان نیز توضیح داد :من اعتقاد خاصی به جوانان دارم ودر بنفیکا هم روی بازیکنان تیم بی کار می کردم وبه نظرم انها باید در کنار تیم باشند..../سایت گلرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.