رسایی: لغو سفر پادشاه اردن به‎دليل عدم استقبال مسئولان جمهوري اسلامي

 

عبدالله اردني قصد داشت از دعوت قبلي رئيس جمهور كشورمان كه در وضعيت طبيعي صورت گرفته، در شرايط بحراني فعلي منطقه بهره‌برداري و به بهانه شركت در جشن نوروز به تهران سفر كند تا از اين طريق براي خود مقبوليت كسب نمايد.

يك عضو ارشد فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس شوراي اسلامي از لغو سفر عبدالله اردني به كشورمان به‎دليل عدم استقبال مسئولان جمهوري اسلامي از اين سفر خبر داد.

حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده تهران و عضو ارشد فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس هشتم به فارس گفت كه دعوت از ملك عبدالله پادشاه اردن براي سفر به ايران مربوط به هفته‌هاي اخير نيست بلكه به حدود 8 ماه قبل بازمي‌گردد.

وي افزود: دعوت از ملك عبدالله براساس سياست‌هاي جمهوري اسلامي در راستاي گسترش روابط با برخي كشورهاي منطقه بوده كه در عين اختلاف نظر، براساس منافع جمهوري اسلامي و ملت‌هاي مسلمان منطقه در طول اين سالها برقرار بوده است.

نماينده تهران در مجلس گفت: آن روز كه از ملك عبدالله و برخي سران كشورها براي سفر به تهران دعوت شده بود، وضعيت منطقه بحراني نبود اما امروز با توجه به متزلزل بودن جايگاه رؤساي برخي‌ كشورها و اعتراضات مردمي به آنها طبيعي است كه بخواهند براي كسب آبرو و وجهه نزد مردم خود براي سفر به ايران دست و پا بزنند.

حجت‌الاسلام رسايي افزود: عبدالله اردني قصد داشت از دعوت قبلي رئيس جمهور كشورمان كه در وضعيت طبيعي صورت گرفته، در شرايط بحراني فعلي منطقه بهره‌برداري و به بهانه شركت در جشن نوروز به تهران سفر كند تا از اين طريق براي خود مقبوليت كسب نمايد.

وي خاطرنشان كرد كه با توجه به وضعيت بحراني كنوني سفر عبدالله اردني به تهران با استقبال مسئولان عالي جمهوري اسلامي مواجه نشد.

اين نماينده اصولگرا با بيان اينكه سفر عبدالله اردني به دليل عدم استقبال مسئولان عالي‌رتبه جمهوري اسلامي لغو شده است‌، اظهار داشت: آقاي احمدي‌نژاد در مقاطع مختلف نظر خود را در خصوص تحولات منطقه به سران كشورها اعلام كرده و گفته كه اگر بخواهند در برابر مطالبات قانوني مردم خود بايستند و در مقابل استقلال‌خواهي آنها مقاومت كنند، سرنوشت خوشايندي نخواهند داشت.

حجت‌الاسلام رسايي افزود: عبدالله اردني بايد بداند كه اگر بخواهد در اين شرايط به تهران سفر كند قطعاً به دليل همراهي با ظالمان به ويژه در جريان كشتارهاي اخير مردم مسلمان منطقه با خشم مردم ايران اسلامي مواجه مي‌شود...../تحلیل:عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.