تاريخ : | | نویسنده : 24payment
670933-250031.jpgساعت‌ها در صف خرید تلفن‌های هوشمند جدید اپل می‌ایستند بی‌آنکه حتی یک بار فرصت داشته باشند صفحه آن را لمس کنند؛ این وضعیت بسیاری از کسانی است که از صبح روز فروش آیفون ۶ در صف‌های طولانی و در شرایط ناخوشایند ایستادند تا بتوانند آنها را به دست دوستداران این برند برسانند.

به گزارش ایسنا، روزهای اخیر در مقابل فروشگاه‌های اپل در نیویورک، منهتن و ... مردمی دیده می‌شدند که ساعت‌ها و شاید بیش از یک روز وقت خود را برای ایستادن در صفهای طولانی خرید آیفون ۶ صرف می‌کنند اما به نوشته سایت خبری ریکورد، همه این افراد موبایل نمی‌خواهند.

این فرصت شغلی است که هر ساله اپل در اختیار مردم فقیری قرار می‌دهد که در اطراف فروشگاه‌های این برند زندگی می‌کنند تا در ازای دریافت مبلغ ناچیزی به جای خریداران واقعی در صف بایستند.

با نگاهی به مردمی که در شب پیش از رونمایی از تلفن جدید اپل جلوی در شرکت چادر زده بودند، به راحتی می‌توان حدس زد که بسیاری از آنها قدرت پرداخت هزینه خرید این تلفن‌ها را ندارند و افرادی به آنها پول می‌دهند تا در صف بایستند.

در گزارش‌هایی که از این افراد آمریکا تهیه شده دیده می‌شود برخی از خریداران اولیه تلفن جدید اپل از اهالی چین ساکن در آمریکا هستند که به محض خرید آیفون ۶ آن را به تاجران می‌فروشند.

سپس تجار این تلفن‌ها را به چین، جایی که بیشترین خریداران چنین کالاهای لوکسی را دارد، صادر می‌کنند. حتی برخی از شرکتهای هنگ کنگی به این چینی‌ها پول پرداخته‌اند تا در صف بایستند.

بسیاری از این واسطه‌های خرید تلفن هوشمند جنجالی اپل که گاهی بیش از یک روز وقت خود را در خیابان سپری می‌کنند، در معرض خطر دستگیری و یا تهدید به مرگ از سوی خریداران بعدی هستند و این درحالی است که بین این واسطه‌ها کودکان نیز دیده می‌شوند.

البته با توجه به اینکه شرکت اپل تا کنون اعلام نکرده است که چه زمانی فروش آیفون ۶ در چین آغاز می‌شود؛ امسال تقاضا برای خرید پیش از موعد در چین افزایش پیدا خواهد کرد که این امر به معنای افزایش افرادی است که در ازای پول در صف می‌ایستند.

طی روزهای گذشته برخی از مراکز نمایندگی فروش اپل، هر دو سایز آیفون ۶ را تمام کرده‌اند. فروش این موبایل از بیستم سپتامبر در نمایندگی‌های اپل در آمریکا آغاز شده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.