معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برای ایجاد هر تخت بیمارستان یک میلیارد تومان اعتبار لازم است که برای احداث یک بیمارستان 32 تختخوابی بیش از 32 میلیارد تومان اعتبار نیاز خواهد بود.

به گزارش ایسنا، عباسعلی جوادی در مراسم افتتاح شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوئین میان دشت، اظهار کرد: افتتاح یک شبکه مسؤلیت‌های زیادی برای دانشگاه علوم پزشکی ایجاد می‌کند.

وی گفت: اگر الان کلنگی برای احداث بیمارستان در این شهرستان زده شود، بهره‌برداری از آن حداقل تا 10 سال طول خواهد کشید و به همین جهت ساختمان فعلی دانشگاه پیام نور در حال حاضر مکان خوبی برای استقرار بیمارستان در این شهرستان است.

جوادی تصریح کرد: حقوق 26 هزار کارمند دانشگاه هر ماه 32 میلیارد تومان است و این در حالی است که دولت تنها 27 میلیارد تومان آن را پرداخت می‌کند و دانشگاه هر ماه با 5 میلیارد تومان کمبود بودجه مواجه می‌شود.

وی با اشاره به 2 برابر شدن تعرفه‌های بخش دولتی برای سال آینده گفت: در حقیقت پول این افزایش تعرفه را بیمه خواهد داد ولی درآمد حاصل از آن متعلق به بیمارستان خواهد بود که این امر سبب گسترش بیشتر خدمات بهداشتی در استان خواهد شد.

امیر هادی، سرپرست فرمانداری شهرستان بوئین میان دشت نیز گفت: استقرار سریع بیمارستان از نیازهای مهم شهرستان است و استقرار بیمارستان در مکان فعلی دانشگاه پیام نور بوئین میاندشت امکان پذیر است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.